مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

وبلاگی برای علاقمندان به رشته مهندسی عمران

دانلود نرم افزار SolidWorks 2012 SP0.0 x86 x64
نویسنده : امیر عزیزی فر - ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٤
 
دانلود نرم افزار SolidWorks 2012 SP0.0 x86 x64
دانلود رایگان جدید ترین نسخه نرم افزار معروف سالید  ورکس 2012 سرویس پک 0 مخصوص طراحی حرفه ای سازه های صنعتی به صورت 3 بعدی  ویژه مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، نقشه کشی  صنعتی و ...
امروزه نرم افزارهای طراحی در صنعت از جایگاه ویژه ای برخوردارند زیرا یک  طراح با کمک این نرم افزارها به راحتی می تواند در یک محیط مجازی و با  ابزارهای پیشرفته طرح خود را پیاده سازند و در همان جا اقدام به ویرایش و  بر طرف نمودن ضعف طرح خود نماید. امروز در سایت میهن دانلود یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای طراحی صنعتی را برایتان آماده  کرده ایم. نرم افزار SolidWorks یک ابزار بسیار پیشرفته به منظور طراحی  سازه های صنعتی به صورت سه بعدی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار  می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، منحنی ها ، پلان ها با  آفست کردن صفحه ، دستگاه مختصات جدید ، منحنی های مارپیچ ، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیائ سه بعدی ، چرخش پروفیل حول یک محور و ... نمایید. این  نرم افزار قابل توجه بسیاری از مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، نقشه کشی صنعتی و ... بوده زیرا نسبت به نرم افزارهای  مشابه از محیط کاربری ساده ای بر خوردار  است و در عین حال به پیشرفته ترین ابزارهای طراحی و مدلسازی نیز مجهز می  باشد. همچنین در این نرم افزار بخش های مجزایی برای مدل سازی ، عملیات ورق  کاری ، جوش کاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تحلیل تنش ، مدلسازی رفتار و  مقاومت قطعه تحت بار گذاری های گوناگون وجود دارد. بعلاوه در این نرم افزار ابزارهای جانبی مانند Cosmos-SolidCAM- Geartrax و ... قرار گرفته که می  توان از آنها برای ماشینکاری و یا تحلیل قطعات نیز استفاده کرد. از دیگر  قابلیت های بسیار خوب این برنامه قابلیت اتصال به نرم افزار های تحلیلی  مانند: Fluenr ، Ansys و ... میتوان اشاره نمود.

دانلود نرم افزار حرفه ای طراحی سازه های صنعتی SolidWorks Premium 2011 SP3.0
توجه:
- روش رجیستر نرم افزار به صورت کامل در پوشه Lz0 قرار گرفته است.
- هر دو نسخه ی 32 بیتی x86 و 64 بیتی x64 نرم افزار را به صورت  جداگانه برایتان قرار داده ایم که شما می توانید نسخه ی مرتبط با سیستم  عامل خود را دانلود نمایید.
- جهت مشاهده حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای نرم افزار اینجا کلیک کنید.

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:
به دلیل بالا بودن حجم فایل ها برای اینکه نگرانی دوستان برای دانلود این  مجموعه به صورت کامل برطرف گردد تمهیداتی را وِیژه این فایل ها در نظر  گرفته ایم و آن قابلیت بازیابی فایل هاست. فایل هایی که برای دانلود قرار  گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم  افزار میهن دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در  برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها  انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و  استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم  افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل  فشرده نمایید.

دانلود نسخه 32 بیتی x86/32-bit:
دانلود پارت 1 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 2 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 3 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 4 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 5 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
پسورد: www.mihandownload.com
دانلود نسخه 64 بیتی x64/64-bit:
دانلود پارت 1 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 2 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 3 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 4 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 5 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
دانلود پارت 6 از لینک کمکی: FileServe | RapidShare
پسورد: www.mihandownload.com