دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2012 SP1 x86 x64

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2012 SP1 x86 x64
برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
- امکان طراحی انواع نقشه های ساختمان.
- داشتن تمامی ابزارهای نقشه کشی.
- طراحی نقشه ها به صورت دو و سه بعدی.
- افزیش کارایی های نرم افزار که به شما امکان خلق و ویرایش طرح  هایتان را با انطعاف پذیری بسیار بالاتری می دهد و بسیاری از تنظیمات دورنی طرح را به صورت خودکار میزان کرده و انجام می دهد.
- افزوده شدن بخش چند Text Command به صورت Multi-Line یا چندین خط بوده.
- افزوده شدن قابلیت جدیدی تحت عنوان 2D Drafting and Annotation تا برای آن دسته از کاربرانی که از نسخه های قدیمی تر اتوکد وارد محیط این  نرم افزار می شوند، برایشان آسان تر و آشنا تر جلوه دهد.
- بهره گیری از فرمت DGN نرم افزار Microstation و تبدیل این دو فرمت به یکدیگر.
- قابلیت جدید ترکیب چارت های Excel و Autocad به یکدیگر و خلق یک چارت یا Table نهایی در محیط اتوکد.
- مدیریت بسیار خوب بر روی انواع لایه ها در محیط این نرم افزار و بخش Layer Properties.
- بهبود کیفی طرح های سه بعدی متنی و گرافیکی.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- و ...

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2012 SP1 x86 x64

روش نصب و رجیستر نرم افزار:
پس از دانلود تمام پارتهای نرم افزار، با کمک نرم افزار Winrar (از اینجا دانلود کنید) آنها را از حالت کمپرس شده خارج نموده و سپس فایل ISO استخراج شده را فقط با استفاده از نرم افزار UltraISO (از اینجا دانلود کنید) با سرعت 4x بر روی یک دی وی دی خام رایت نمایید.
فایل کرک را که به صورت جداگانه برای  دانلود قرار گرفته، دانلود نموده و سپس آنرا از حالت فشرده خارج نمایید و  پوشه Crack for Autodesk AutoCAD 2012 SP1 استخراج شده را بر روی دسکتاپ  کپی کنید. سپس وارد پوشه شده و پنجره را Minimize نمایید تا در نوار Taskbar قرار بگیرد. (توجه داشته باشید که در طول مراحل نصب نرم افزار به  هیچ عنوان نباید این پوشه را ببندید).
DVD را درون CD/DVD Rom کامپیوتر قرار داده و پس از وارد شدن به پوشه مربوطه فایل Setup.exe را اجرا کنید و سپس پوشه را ببندید.
در پنجره باز شده گزینه Install Products را انتخاب کنید و در پنجره های بعدی نیز بر روی Next کلیک نمایید.
در پنجره User and Product Information گزینه I have my product  information را انتخاب کنید و در کارد Serial number یکی از سریال های زیر  را وارد کنید:
111-11111111
222-22222222
333-33333333
یا از سریال های دلخواه اما با پیروی از الگو سریال های بالا استفاده کنید.
همچنین در کادر Product key کد 001D1 را وارد نمایید و سپس بر روی Next کلیک کنید.
در پنجره Begin Installation بر روی Configuration کلیک نموده و سپس گزینه I select yes for default را انتخاب نمایید و در اخطار ظاهر شده Yes را  انتخاب کنید و پس از آن بر روی Next کلیک کنید.
پس از پایان مراحل نصب Finish را انتخاب کنید و پنجره IE اجرا شده را ببندید.
در پنجره Welcome to Autodeck AutoCAD 2012 قبل از اینکه بر روی Activate کلیک کنید مطمئن شوید که اتصال شما از اینترنت قطع باشد و سپس بر روی آن  کلیک نمایید.
در پنجره Product License Activation Options تیک گزینه ی I have an activation code from Autodesk را فعال کنید.
حال پوشه Crack for Autodesk AutoCAD 2012 SP1 را که در ابتدا در حالت Minimized قرار دادید اجرا کنید و فایل X-Force_2012 مرتبط با سیستم عامل  خود 32 یا 64 بیتی اجرا نمایید. (توجه داشته باشید که در ویندوز سون ابتدا  باید بر روی فایل X-Force_2012 کلیک راست کنید و سپس گزینه Run as  administrator را جهت اجرای فایل انتخاب نمایید).
در پنجره ی باز شده بر روی دگمه Mem Patch کلیک کنید باید صفحه ای با متن Successfully patched نمایش داده شود. (در اخطار ظاهر شده OK را انتخاب  کنبد اما پنجره فایل X-Force_2012 را به هیچ عنوان نبندید).
پس از اینکار در همان پنجره Product License Activation Options قسمتی به  نام Request code وجود دارد که در مقابل آن یک کد نوشته شده شما باید کد  مربوطه را درون کادر Request فایل X-Force_2012 کپی کنید و سپس بر روی دگمه Generate کلیک نمایید.
با اینکار در کادر Activation یک گروه از اعداد و حروف بدست می آید که شامل 56 کاراکتر است.
(به عنوان مثال نمونه ای از کد که عمل کرده است: A1B2C3D4E5F6G7H8I9J1K2L3M4N5O6P7Q8R9S1T2U3V4W5X6Y7Z1A2B3)
حال باید این اعداد و حروف را به صورت گروه های کوچک 4 رقمی از یکدیگر با  فاصله جدا کنید و در 14 کادر خالی پنجره Product License Activation  Options وارد کنید.
(به عنوان مثال نمونه ای از کد که عمل کرده است:
A1B2 C3D4 E5F6 G7H8 I9J1 K2L3 M4N5 O6P7 Q8R9 S1T2 U3V4 W5X6 Y7Z1 A2B3)
توجه داشته باشید که نباید هر 16 کادر خالی پر شود 14 کادر کافی است.
پس از وارد کردن کدها بر روی دگمه Next کلیک کنید و در آخر Finish را انتخاب نمایید.
نرم افزار مورد نظر به طور کامل از محدودیت خارج شد.

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2012 SP1 x86 x64

توجه:
- اگر در هنگام نصب نرم افزار از داخل دی وی دی با اخطار سی دی را  قرار دهید مواجه شدید کلیه فایل های موجود در دی وی دی را در داخل کامپیوتر خود کپی کرده و سپس با اجرای فایل Setup.exe اقدام به نصب نرم افزار از  داخل کامپیوتر نمایید.

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:
به دلیل بالا بودن حجم فایل ها برای اینکه نگرانی دوستان برای دانلود این  مجموعه به صورت کامل برطرف گردد تمهیداتی را وِیژه این فایل ها در نظر  گرفته ایم و آن قابلیت بازیابی فایل هاست. فایل هایی که برای دانلود قرار  گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم  افزار میهن دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در  برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها  انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و  استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم  افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل  فشرده نمایید.

لینک های دانلود

 

  • رمز: www.mihandownload.com
  • منبع:وب سایت میهن دانلود
/ 0 نظر / 42 بازدید