آشنایی بیشتربا مقالات الزیویر

تاریخچه Elsevier :
نام بزرگترینناشر مطبوعات پزشکی و علمی است. این مؤسسه در آمستردام قرار دارد. الزویر نام خویشرا از نام یک چاپخانه قدیمی هلندی به نام «خانه الزویر» گرفته‌است. که مدتها درکشور هلند به امر فروش کتاب و چاپ کتاب مشغول بوده‌اند. بنیانگذار آن ، لودیکالزویر در شهر لیدن زندگی می‌کرد و این تجارت را در سال ۱۵۸۰ (میلادی) شروع کرد. سازمان امروزه در سال ۱۸۸۰ تاسیس شد. تولیدات اولیه آن شامل ژورنال لاسنت، سل وکتاب‌هایی‌ شامل آناتومی گری و ساینس دایرکت، که مجموع ژورنال‌های الکترونیکی‌ بود.
Elsevier
یکی از اولین ناشرانی است که به چاپ مجلات علمی و شرح وقایع علمیپرداخته است. نویسندگانی که با Elsevier همکاری داشته اند از نامداران روزگار خودبوده اند که می توان از اسکالیجر(Scaliger)، گالیلئو (Galileo) ، اراسموس (Erasmus) و دکارت (Descartes) نام برد.شعبه اصلی Elsevier Science در آمستردام هلند می باشد.


معرفی ScienceDirect :
یک سرویس اطلاعاتی الکترونیکی پیشرو می باشدکه به وسیله آن به بیش از 1700 مجله علمی، فنی، پزشکی به صورت تمام متن(fulltext) دسترسی پیدا می کنید. به بیش از 59 میلیون چکیده مقالات علمی دسترسی پیدا می کنید. با مقالات بیش از 120 ناشر دیگر ارتباط برقرار می کنید.

 آدرس سایت مبدا: www.elsevier.com

/ 0 نظر / 42 بازدید